![]() |
Tweet |
YKS, gençlerin akademik ve kariyer hedeflerine ulaşmalarında önemli bir dönemeçtir. Ankara Gıda Tarım Ürünleri Derneği Genel Başkanı Canan Ceylan, bu önemli sınav öncesinde öğrencilere yönelik moral ve motivasyon mesajı paylaştı.
Başkan Ceylan, mesajında şu ifadelere yer verdi: "Sevgili gençler, uzun ve zorlu bir hazırlık sürecinin ardından geleceğinize yön verecek önemli bir sınava gireceksiniz. Bu süreçte gösterdiğiniz azim ve kararlılık takdire şayandır. Hafta sonu gireceğiniz YKS'de hepinize başarılar dilerim. Hayallerinize ve hedeflerinize ulaşacağınıza inanıyor ve sizlere güveniyorum."
Ceylan, mesajını şöyle sonlandırdı: "Sınav sonuçlarınız ne olursa olsun, sizler bizim için çok değerlisiniz ve her birinizin gelecekte büyük başarılara imza atacağına inanıyorum. Tüm gençlerimize YKS'de başarılar dilerim."